top of page
HiMax5D300.jpg
HiMax5D.png

          Zabieg HIFU uznawany jest za jeden z najskuteczniejszych w medycynie estetycznej, dlatego też cieszy się ogromną popularnością. Technologia ta wykorzystuje skupione wiązki fal dźwiękowych o dużym natężeniu, które docierając na odpowiednią głębokość, wywołuje ruch komórek w tkankach. Prowadzi to to tworzenia się dwóch procesów, termicznego i mechanicznego. Pod wpływem pierwszego, temperatura w tkankach wzrasta do ok 65-70 stopni C, w efekcie czego, dochodzi do kontrolowanych niewielkich poparzeń. W wyniku działania procesu mechanicznego wewnątrz komórek powstają pęcherzyki gazu, które, powodują nagły wzrost ciśnienia, niszczą ich strukturę.

          HIMAX5D to jedno z najbardziej rozbudowanych urządzeń  tego typu na rynku. Wykorzystuje dwie technologie: HIFU - skupione ultradźwięki o dużym natężeniu oraz RF - fale radiowe. Wyposażone jest w 5 głowice, dające ogromne możliwości zabiegowe. Pierwszą z nich jest HIFU 4D. Wykorzystuje ona wymienne kartridże, dzięki którym precyzyjnie skupia energię na pożądanej, w zależności od wykonywanego zabiegu,  głębokości, w zakresie od 1,5 mm do 16 mm. Podczas jednego przyłożenia, generowanych jest do 12 linii, dając zdecydowanie lepsze efekty od jednoliniowych głowic starej generacji, dodatkowo znacząco skracając czas zabiegu. Wykorzystuje się ją głównie w celach liftingujących oraz redukcji tkanki tłuszczowej stosując odpowiednio kartridże 1,5 mm-4,5 mm, oraz 6 mm do 16mm.

HiMax4D Głowica zabiegowa HIFU 4D
HiMax4D Kartridże głowicy HIFU 4D
HiMax4D Głowica zabiegowa Vmax

          Drugą głowicą, w jaką wyposażony jest HIMAX5D jest Vmax. Jest ona niezastąpiona przy pracy w miejscach trudno dostępnych lub wymagających ogromnej precyzji, na przykład okolice oczu. Jej smukła budowa pozwala doskonale manewrować, unikając podczas pracy, tak zwanego, martwego kąta.  Wykorzystuje wymienne kartridże pozwalające precyzyjnie dostarczać wiązkę na głębokość od 1,5 mm do 8 mm, a każdy z nich ma żywotność do 62000 impulsów.

          Kolejną głowicą zabiegową jest HiMax Lipo, która została stworzona do walki z tkanką tłuszczową. Wyposażona jest w wymienne kartridże skupiające precyzyjnie wiązkę fali akustycznej na głębokościach od 0,6 do 1,6 cm. Bez wątpienia, największymi jej zaletami są: duży obszar zabiegowy, co znacząco skraca czas zabiegu i ułatwia pracę, oraz liczba  emitowanych punktów podczas jednego przyłożenia, sięgająca 576 sztuk. Pierwsze efekty są widoczne tuż po zabiegu, najpóźniej w ciągu 2 dni, jednak na ostateczne rezultaty należy poczekać ok 2-3 miesięcy ponieważ tyle trwa proces regeneracji i wytwarzania nowego kolagenu.

HiMax4D Głowica zabiegowa HIFU Anti-Fat + Kartridże
HiMax4d Głowica zabiegowa HIFU Vaginal 360

          Czwartą głowicą, w jaką wyposażony jest HIMAX4D jest HIFU Vaginal 360. Przeznaczona jest do wykonywania zabiegów ginekologii estetycznej. Wyposażona w wymienne kartridże, które pozwalają na dostarczenie energii na głębokość 3 lub 4,5 mm, obracające się w pełnym zakresie 360 stopni. Pozwala to wyeliminować w praktyce, tak zwany, martwy kąt. Obrót można wykonać manualnie, ustawiając kąt poszczególnych, ręcznie uwalnianych impulsów lub automatycznie.

HiMax4D Efekty działania głowicy HIFU Vaginal 360
proxy.png

          Ostatnia głowica, w jaką wyposażony jest HiMax5D to, w zależności od użytego kartridża, nieinwazyjna lub frakcyjna, mikroigłowa radiofrekwencja. Obie procedury mają wiele wskazań i zastosowań a dzięki odmiennym technikom zabiegowym dają możliwość wykorzystania urządzenia w szerokiej grupie klientów.

           Połączenie HIFU oraz Radiofrekwencji Mikroigłowej to kompleksowe rozwiązania zabiegowe. Dzięki zastosowaniu obu tych technologii w jednym urządzeniu, wykorzystując 5 głowic, otrzymujemy bardzo wszechstronne, całoroczne urządzenie, ukazujące zupełnie nowy wymiar liftingu! 

rf2y.jpg

Wskazania

- lifting twarzy

- zmarszczki

- blizny

- rozstępy

- przebarwienia

- nadpotliwość

- powiększone pory

- wiotka skóra

- nadmiar skóry (ciąża, szybka utrata masy ciała)

- podwójny podbródek

- nadmiar tkanki tłuszczowej

- obniżenie napięcia ścian pochwy

- wysiłkowe nietrzymanie moczu

- suchość pochwy

Przeciwwskazania

- ciąża i laktacja

- rozrusznik serca

- metalowe implanty

- stany zapalne

- choroby ogólnoustrojowe

- stany grzybicze skóry

- przebyte udary mózgu

- skłonność do bliznowaceń i keloidów

- opryszczka w fazie czynnej

- przewlekłe przyjmowanie NLPZ

bottom of page