top of page
NqLase.png
Laser Nd:YAG NqLase
201911302038030026.jpg

          W obecnych czasach zdobienie skóry, między innymi tatuażami, stało się modne i bardzo popularne. Równie często wykonuje się makijaż permanentny, który jest trwały, doskonale się prezentuje i jest praktycznie "bezobsługowy".

            Co w sytuacji kiedy zdobienie przestaje się nam podobać, zostało wykonane nieprzemyślanie lub efekt końcowy jest dalece odbiegający od tego, którego się spodziewaliśmy ?

                Rozwiązaniem powyższych problemów jest NQLASE. To niewielkie urządzenie, wyposażone jest w głowicę emitującą wiązkę światła laserowego o trzech długościach fal :

        -532nm, którą wykorzystuje się w depigmentacji koloru brązowego i czerwonego oraz stosuje w redukcji zmian takich jak:  rozszerzone naczynka, trądzik różowaty, piegi, rumień, przebarwienia słoneczne oraz ostuda,

                     -1064nm, którą stosuje się w selektywnej fototermolizie oddziałującej na barwę czarną i niebieską. Najczęściej w likwidacji tatuaży, oraz korekcie źle wykonanego makijażu permanentnego,

            -1320nm, którą stosuje się w peelingu węglowym, obecnie, bardzo popularnym zabiegu, powodującym:  oczyszczanie i zwężanie porów, redukcję wydzielania sebum, wyrównanie kolorytu oraz redukcji stanów zapalnych skóry.

201911302026590730.jpg
bottom of page